Polityka prywatności

Piotr Zujewski, właściciel agroturystyki Izerski dom, będąc Administratorem Państwa danych osobowych, respektując prawa Internautów do ochrony prywatności, przetwarza Państwa dane osobowe zgodnie z prawem, stosując się do obowiązujących zasad, wyrażonych w Rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych, w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/W.

Podstawę prawną przetwarzania stanowi uzasadniony interes Administratora danych. Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celach marketingowych oraz analitycznych.  Dzięki zebranym informacjom możemy uzyskać wiedzę o tym, jak często odwiedzacie Państwo naszą stronę i które jej elementy najbardziej Państwa interesują. Będą one przetwarzane wyłącznie przez okres, na jaki została wyrażona zgoda.

Państwa dane mogą być przekazywane wyłącznie podmiotom lub organom uprawnionym do tego na podstawie przepisów prawa.

Macie Państwo prawo do:

  • żądania dostępu do swoich danych osobowych;
  • sprostowania danych;
  • usunięcia danych lub ograniczenia ich przetwarzania;
  • wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania danych osobowych;
  • przeniesienia Państwa danych osobowych.

Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Państwa danych, którego dokonano na  podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem. W przypadku wątpliwości co do prawidłowości przetwarzania Państwa danych osobowych przez agroturystykę Izerski dom macie Państwo prawo wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych.

Użytkownicy naszej strony mogą w dowolnej chwili zaprzestać dostarczania tych informacji poprzez wykasowanie plików cookies zapisanych na ich urządzeniach końcowych przez naszą stronę. Aby tego dokonać, należy zmienić ustawienia aktualnie używanej przeglądarki internetowej, przy czym ograniczenie stosowania plików cookies może wpłynąć na niektóre funkcjonalności dostępne na stronie internetowej.

Aby uzyskać informację o przetwarzaniu danych należy skontaktować się z Administratorem mailowo na poniższy adres:
izerskidom@gmail.com
lub telefonicznie pod numerem +48 506 070 002.